Sortiment

Zdravotní obuv

Správně zvolená ochranná pracovní a zdravotní obuv zabrání Vašim pozdějším zdravotním komplikacím. Zdravotní obuv patří mezi lehkou a pohodlnou obuv, která pomáhá a řeší zdravotní potíže spojené a nášlapem nebo jiné potíže při chůzi.

Dětská noha roste, ale obuv nikoliv. Pro všechny rodiče je jistě velmi důležité pravidelně kontrolovat, zda dítě z obuvi nevyrostlo. U batolat se doporučuje tato kontrola 1x měsíčně, u předškoláků a mladších školáků jednou za 2 až 3 měsíce, u starších školáků po 4 až 5 měsících a u 15 až 20-ti letých po půl roce. Nové boty je důležité dítěti kupovat včas, hned když je to zapotřebí. V souladu s růstem nohou platí – čím menší dítě, tím více párů za rok. Poškození nohou vzniká, jestliže trvale nosíme krátkou obuv. Jestliže přichází zhruba 98% dětí na svět se zdravýma nohama, potom nestojí nic v cestě, aby tomu tak mohlo být i v dospělosti.

Zodpovědnost leží tedy na nás – dětské nohy potřebují hodně let k tomu, než je jejich vývoj ukončen a než jsou jejich kosti, svaly a tkáně stabilní a přesto pohyblivé. O co lépe je během těch prvních let operováváme, o to více jsou vyzbrojeny pro budoucnost. Pro všechny z nás znamená chození, běhání a skákání jako něco samozřejmého, přičemž vycházíme z toho, že naše chodidla prostě „fungují“.

Dejte i Vašim dětem šanci žít s touto samozřejmostí – umožněte jim rozmanitý pohyb a vhodnou obuv!

V naší lékárně máme skladem zdravotní obuv těchto značek Santé, Fare, Kovyst, PK-REGA, DPK. Pokud je to možné, Vámi vybranou obuv , Vám rádi objednáme. 

Vycházková obuv - obuv určená k nošení po místních komunikacích a nebo v místnostech

Domácí obuv - lehká obuv jednoduché konstrukce určená k nošení v místnostech

Obuv pro nejmenší děti - obuv lze použít k nošení v místnostech a nebo po místních komukacích

Obuv pro profesionální použití - obuv s ochrannými prvky, která chrání uživatele před poškozením zdraví, které by mohlo nastat při výkonu povolání

Corazón

Corazon

Sledujte nás

Copyright © 2017-2021 Ábrányi spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.