Náš tým

Lékárna není jen "obchod s léky", ale zdravotnické zařízení, ve kterém je vždy přítomný odborník na léky. V lékárně pracuje vysoce kvalifikovaný personál:

  • Lékárník (farmaceut, magistr) - má vysokoškolské vzdělání, vydává léky na lékařský předpis, zabývá se přípravou a výrobou léčiv, jejich kontrolou, dále je odborným poradcem lékařů v oblasti léčiv a v oblasti účelné farmakologie.
  • Farmaceutické asistentky - mají úplné středoškolské vzdělání v oboru farmaceutický asistent. Vydávají léky, léčivé přípravky, ostatní přípravky a zdravotnické potřeby, které je povoleno vydávat bez lékařského předpisu.
  • Sanitářka - získává způsobilost k výkonu povolání absolvováním odborného kurzu podle osnov vydaných ministerstvem zdravotnictví. Vykonává pomocné práce při přípravě léčivých produktů a léků, pečuje o čistotu a pořádek na pracovišti.

Lékárna ALFA se nachází na náměstí Přerovského povstání 1, v centru Přerova. Je umístěna v přízemí budovy společnosti  MENS, kde také ordinuje celá řada lékařů.

V lékárně ALFA nyní pracuje celkem 11 odborných pracovníků. Odborný zástupce a vedoucí lékárník je Mgr. Martina Uričová, zástupce vedoucího lékárníka Mgr. Marcela Králová, lékárník - asistent Mgr. Marcela Rezková a Mgr. Irina Kaplijová. Farmaceutické asistentky:  Dagmar Jusková, Renata Paurová, Martina Šromotová, Renata Tkadlčíková, Jana Škrabanová. Sanitářky: Marcela Bláhová, Hana Holá a Jana Haltofová.

V lékárně ALFA je část sortimentu  umístěna do samoobslužné části, kde si zákazník může v klidu vybrat zboží o které má zájem, zbytek léků  a doplňkového sortimentu  Vám nabídnou lékárnice za tárou dle Vašeho přání.

interiér lékárny

interiér lékárny

Corazón

Corazon

Sledujte nás

Copyright © 2017-2021 Ábrányi spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.