Sortiment

Dětská výživa

Kojenecká mléka se svým složením stále více podobají mateřskému mléku.
Pokud maminka nemůže z nějakého důvodu kojit, může se rozhodnout pro umělou mléčnou výživu. Výživa v kojeneckém a batolecím věku ovlivňuje zdravý vývoj dítěte.
Počáteční mléčná výživa se označuje číslicí 1 a podává se od narození do ukončeného 6. měsíce života. Číslicí 2 jsou označována pokračovací mléka a jsou určena od ukončeného 6. měsíce do ukončeného 12. měsíce života. Pro batolata následují mléka s označením 3 a od ukončeného 24. měsíce mohou maminky podávat mléka s označením 4.

Naše lékárna nabízí kojenecká mléka a kaše značky:

HERO - SUNAR základní péče obsahuje mléčný tuk, vyvážený obsah vitamínů, minerálních látek, optimální hladinu jódu a antioxydanty.
    Sunar komplexní péče obsahuje nad rámec základní péče prebiotickou       
    vlákninu, oligofruktózu, maltodextrin a zvýšené množství vápníku.

NUTRICIA – NUTRILON – kojenecká mléka a kaše Nutrilon obsahují
IMMUNOFORTIS – unikátní klinicky testovanou směs oligosacharidů GOS/FOS, která byla vyvinuta podle vzorů oligosacharidů mateřského mléka. Nutrilon nabízí kojenecká mléka pro zdravé děti, děti s alergií, ale i pro děti se specifickými požadavky.

HAMI – kojenecká mléka Hami obsahují OPTIVITAL – kombinaci všech důležitých vitamínů a minerálů s obsahem unikátní směsi oligosacharidů, které podporují správný růst a vývoj miminka.

NESTLÉ – BEBA Pro – kojenecká výživa, která díky svému složení podporuje
osídlení střevní mikroflóry bifidobakteriemi, které posilují obranyschopnost dětského organismu. Obsahují polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, které jsou důležité pro správný vývoj imunitního systému dítěte.
Když bude mít maminka zájem, objednáme pro její miminko i mléka nebo kaše značky HIPP, HUMANA aj.

Dále nabízíme příkrmy a šťávy značky SUNÁREK, HAMI, HIPP.

Hero - Sunar, Sunárek

Nestle - Beba

Nutricia - Nutrilon Hami

Humana

Hipp

Corazón

Corazon

Sledujte nás

Copyright © 2017-2021 Ábrányi spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.