DNY BIODERMA

DNY BIODERMA

22. - 24.2.2018

 

1+1 druhý levnější produkt s 50% slevou

 

Kanadský IBUPROFEN

APO-IBUPROFENAPO-IBUPROFEN 400 mg

  • uleví od bolesti hlavy, zubů, zad, kloubů i menstruační bolesti
  • snižuje horečku a tlumí projevy zánětu

APO-IBUPROFEN 100 tbl. za 109,-Kč

Nová cena platí do vyprodání zásob.

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen. Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Správné užití konzultujte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Veroval EKG

VEROVAL EKG - kombinovaný přístroj 2 v 1
+ 5 let záruka

akční cena 4.400,-Kč

Přístroj měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Pomůže s odhalením srdeční arytmie, která kvůli své nepravidelnosti nemusí být rozpoznána při měření v ordinaci.

Tento přístroj dokáže odhalit i fibrilaci síní. Krevní sraženiny, které často při fibrilaci síní vznikají, mohou ucpat cévy a způsobit cévní mozkovou příhodu nebo infarkt myokardu. Fibrilace mají tendenci objevovat se náhle a v dlouhých intervalech. Mnohdy je proto lékaři neodhalí ani během 24 hodinového monitoringu srdce tzv. Holtrem. S přenosným EKG Veroval® snadno zaznamenáte svůj srdeční rytmus kdekoli a přesně v době, kdy cítíte příznaky.

Do aplikace Veroval® medi.connect si jednoduše stáhnete naměřená data, která můžete podrobně analyzovat nebo sdílet se svým lékařem. USB kabel pro propojení s počítačem je součástí balení.

Zdravotnická pomůcka.

Zápěsťový tlakoměr

VEROVAL - zápěsťový tonometr
+ 5 let záruka

akční cena 989,-Kč

Plně automatický přístroj, velký displej, vysoká přesnost měření, paměť pro 2 uživatele, rozpoznání arytmií, optická kontrola polohy měření, vyvinuté v Německu.

Zdravotnická pomůcka.

Copyright © 2017 Ábrányi spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.